Idomybes

Kur trys – ten ir keturi: gimdyvė nebuvo pasiruošusi tokiai gamtos dovanai

Jei kažkas įsitikinęs, kad mūsų gyvenime galima visko tikėtis ir tam ruoštis, tai smarkiai klysta. Gyvenimas toks įvairus ir nenuspėjamas, kad visada reikia laukti neįtikėtinų siurprizų ir būti pasiruošusiam juos priimti. Juk siurprizai būna ir malonūs.

Tokia ypač neįtikėtina istorija nutiko Loren iš JAV. Būdama 45 metų, ji susiruošė gimdyti. Gydytojas pranešė, kad ji laukiasi trynukių mergaičių. Nejauna mama jau turėjo vieną 10 metų mergaitę.

Kartą ji pasijuto blogai ir nuėjo pas gydytoją, kuris nudžiugino pacientę žinia apie trynukes. Loren vyras buvo beprotiškai laimingas – juk ne juokas, trys ir visos iškart!

Jis visaip palaikė žmoną ir štai atėjo metas gimdyti.

Po kurio laiko tėvas laikė rankose tris dukreles, tačiau sutrikęs gydytojas pranešė, kad dar viena – ketvirta – prašosi į margą pasaulį. Ir štai atsirado ketvirtoji dukra.

Tai buvo unikalus atvejis, kai 45 metų moteris natūraliu būdu susilaukė 4 mažylių.

Mergaitės jau ūgtelėjo. 5 mergaičių tėvas ir vyresnioji dukra visapusiškai padeda mažylių auklėjime ir priežiūroje.

Jos auga džiugios, žaismingos, visi gyvybiniai rodikliai, kaip tvirtina jų sveikatą stebintys gydytojai, normoje.

Nėra jokio nerimo dėl toles nio šių mielų tvarinių likimo.

Laimės joms ir visai laimingai šeimai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page