Patarimai

Neskubėkite išmesti siauros ir nepatogios avalynės. Štai keli patarimai, jei avalynė pasirodė per siaura

Pagaliau geri patarimai! O aš jau norėjau išmesti kelias mėgstamų batų poras, kurie pasidarė per siauri!

Turbūt nėra tokios merginos, kuri nė karto nebūtų nusvilusi šioje situacijoje: jūs ateinate į parduotuvę, išsirenkate avalynės modelį, kuris jums beprotiškai patiko, viskas lyg ir gerai, perkate…

Štai atėjo kita diena ir ,žinoma, jūs nusprendėte apsiauti savo naują batų porą, bet štai nesėkmė, pasirodo, jie kažkokiu magišku būdu tapo per maži…

Bet gerai, kad mes turime jums kelis patarimus, kurie padės susidoroti su šia toli gražu nelengva ir nemalonia situacija.

1 patarimas
Ištepkite vidinę batelių pusę spiritu. Apsiaukite kojines ir batus. Pasėdėkite su jais 2 val, jei negalite vaikščioti. Ši procedūra suminkštins kietas sritis ir jūs galėsite apsiauti savo mėgstamus batelius.

2 patarimas
Aunamės medvilnines kojines ir batelius. Įjungiame feną karštu režimu ir nukreipiame jį į avalynę 20 min. Karštas oras suminkštins jūsų batelius.

3 patarimas
Kad ištemptumėte dermantininę avalynę (odinei šis variantas netiks), ištepkite ją ricinos aliejumi iš viršutinės pusės. O vidinę – parafinu. Galite naudoti paprastą žvakę. Palikite batelius nakčiai. Rytą nuvalykite batus.

4 patarimas
Sudrėkinkite laikraščius. Suglamžykite juos ir prikimškite jais avalynę. Tegu taip pastovi parą. Tik jokiu būdu nedėkite tokios avalynės šalia šilumos šaltinio! Žinoma, tai senelių metodas, bet jis efektyvus.

5 patarimas
Šis metodas yra efektyviausias. Būtina paimti maišelį, įpilti į jį vandens ir įdėti į avalynę. Paskui kartu su bateliais užšaldome jį šaldytuve.

Kai vanduo užšals, išimame batelius ir laukiame, kol atitirps natūraliu būdu.

Būtinai išbandykite šiuos metodus. Vienas jų tikrai padės jums ištampyti siaurą avalynę. Jūs visam laikui atsikratysite nuospaudų ir diskomforto.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page