Gyvūnai

Šuo išgelbėjo savo šeimininką nuo krintančio medžio- tai buvo sekundžių reikalas

Dabar anglas Markas Brauzas bus visą gyvenimą dėkingas savo šuniui Betsi Bu už tai, kad šis išgelbėjo jam gyvybę. Augintinis, šnaucerių veislės šuo, spėjo nutempti šeimininką į šalį per sekundės dalį iki to, kai didžiulis medis griuvo ir vos jo nesutraiškė.

Tą vakarą Markas, grįžęs iš darbo, išėjo pasivaikščioti su Betsi Bu. Lauke buvo puikus oras, be vėjo, švietė saulė, nė vienas lapelis nejudėjo medžių vainikuose.

Prie vieno didelio medžio vyras išgirdo viršuje kažkokį garsą. Jis manė, kad šakomis šokinėja voverė ar katė, bet nieko ten nepastebėjo. Tuo momentu šalia Marko ir jo šuns nukrito nedidelė šakelė.

Staiga vyras pajautė kažką keisto, o jo šuo stvėrė jį už klešnės ir patraukė į šalį.

Tiesiog po sekundės, toje vietoje, kur stovėjo vyras, nukrito tas medis, užkabino sieną, nugriovė ją. Markas stovėjo priblokštas, iki galo dar nesuprasdamas, nuo kokios nelaimės jį išgelbėjo jo keturkojis draugas. Štai kaip antgamtiška Betsi Bu nuojauta išgelbėjo jos šeimininką nuo mirties.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page