Idomybes

Vaikai taupė kišenpinigius ir iš santaupų nusipirko namą

Daugeliui nuosavo namo pirkimas atrodo neįtikėtinai rimtas ir svarbus dalykas. Suprantama, nekilnojamas turtas kainuoja brangiai ir jį renkamės ištisas savaites. O kaip skirtingai į pasaulį žiūri vaikai!

Tačiau 6-metei Australijos pilietei, jos broliui ir seseriai aukštos namų kainos ne problema: vaikai sugebėjo nusipirkti nuosavą būstą už kišenpinigius. Skamba fantastiškai, tačiau tai reali istorija iš priešingo pusrutulio.

Kartu su tėvais Rubi, Gasas ir Liusi nusipirko nekilnojamą turtą už 671 tūkstantį Australijos dolerių. Visus šiuos pinigus vaikučiai gavo smulkioms išlaidoms. Jie galėjo juos išleisti saldumynams ar pramogoms, tačiau nevaikiško sąmoningumo dėka dabar jie turi nuosavą būstą.

Įdomu, tačiau pinigus vaikams duodavo ne šiaip sau, šeima nusprendė mokyti juos finansinio raštingumo nuo pat gyvenimo pradžios. Savo „uždarbį“ trys atžalos gaudavo už pagalbą namuose ir ekonomikos knygų pakavimą.

Jų tėvas Kemas Maklelanas yra finansinio raštingumo ekspertas, todėl nenuostabu, kad jo mažamečiai vaikai užaugo tokie. Jis net parašė knygą apie tai, kaip teisingai auklėti vaiką, kad jis mokėtų investuoti.

Ją ir reikėjo pakuoti vaikams, kad užsidirbtų.

Bendromis pastangomis šeima išsirinko namuką Klaido priemiestyje Melburno pietryčiuose. Tėvo, kuris puikiai žino vietinę nekilnojamo turto rinką, nuomone, jų įsigytos žemės vertė per artimiausius 10 metų
padvigubės.

Taigi, šį namą galima laikyti originalia investicija, kuri 2032 metais leis visiems šeimos nariams rimtai praturtėti.

Tikėtina, kad per tą laiką namo kaina išaugs ne mažiau 19,5%. Bet kuriuo atveju, būtent tokie tempai vyrauja nekilnojamojo turto rinkoje dabar.

Tėvai, kaip prisipažino interviu Australijos spaudai, nelaiko nusipirkto nekilnojamojo turto idealia vieta paaugusiems vaikams. Tiesiog nori, kad jie geriau išmoktų teisingai investuoti lėšas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page