Gyvūnai

Geriausias hobis pasaulyje: turkų dantistas užkloja antklodėmis benamius šunis ir kates

Kuo didesnis miestas, tuo brangesnis ir sunkesnis gyvenimas jame ir mažiau atjautos artimam.

Huseinas Jurčevenas, jaunas ir sėkmingas stomatologas iš Stambulo, visiška priešingybė šiam apibūdinimui.

Pas jį visiškai neįprastas, nedėkingas, bet kilnus hobis – atėjus šalčiams vyriškis ieško valkataujančių gyvūnų, kuriuos būtų galima užkloti antklode.

Stambule, mieste Europos ir Azijos sandūroje, visada buvo ypatingas požiūris į naminius gyvūnus, neturinčius namų. Turkai nepasiims kačiuko iš gatvės namo, tačiau su malonumu išneš jam dubenėlį pieno.

Šis rūpinimasis yra nors ir permanentinio, tačiau spontaniško charakterio, juk padėti minutėlę paliepus širdžiai kur kas maloniau, nei aukoti visą savo gyvenimą besirūpinant kažkuo.

Dėl to daugelis gyvūnų gatvėje lieka ant išgyvenimo ribos, kaip šią žiemą, kai temperatūra nukrito iki rekordinių šiems šiltiems kraštams -25 laipsnių.

Huseinas kartą pamatė socialinį klipą apie sunkų šuniukų ir kačiukų būvį Stambule ir nusprendė pataisyti situaciją pagal savo pajėgumus.

Jis pripirko paprastų, bet šiltų apklotų-pledų ir kiekvieną vakarą po darbo apeina artimiausius rajonus, kad rastų ir užklotų žvėrelius. Ir paliktų truputį maisto.

Jis turi jau daug padėjėjų – Huseinas susitarė su parduotuvėlių ir kavinių savininkais, kad šie surinks nešvarius apklotus ir grąžins jam, kad išvalytų ir toliau darbuotųsi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page