Idomybes

Kai mūsų šeimą užklupo finansiniai sunkumai, mama mus paliko ir išėjo pas perspektyvesnį gerbėją. Ir prisiminė mane po 21 metų

Vaikystėje gyvenimas buvo nesaldus. Kai mūsų šeimą užklupo finansiniai sunkumai, mama mus paliko ir išėjo pas perspektyvesnį gerbėją. Ji nenorėjo aukoti savo norų ir gyventi skurde.

Tėvas laikėsi, kad pastatytų mane ant kojų, nors jis sunkiai pergyveno motinos išėjimą.

Jis dėjo maksimalias pastangas, kad išaugintų mane geru žmogumi ir suteiktų man tai, kas būtiniausia. Laimei, iškart po mamos išėjimo jį paaukštino, ir finansinė padėtis mūsų šeimoje akimirksniu pagerėjo.

Tėtis bandė pakeisti man mamą ir jam tai pavyko. Mes su juo turėjome savų paslapčių ir visus sunkumus pergyvenome kartu. O kokius gimtadienius jis man rengdavo!

Tą dieną išsipildydavo visos mano svajonės!

Dabar aš jau studentė. Stengiuosi užsidirbti, kad nereikėtų sėdėti tėvui ant sprando. Dabar jis vedė antrą kartą, persikėlė pas naująją žmoną ir paliko man butą.

Ir štai pas mane atėjo moteris, kuri mane paliko prieš 21 metus. Manote, aš norėjau ją matyti? Ne, man to jau nebereikia.

Ji maldavo įleisti ją į butą. Ji tvirtino, kad aš neturiu teisės jos išvyti, nes ji mane pagimdė.

Aš tiesiog uždariau duris ir pasakiau, kad jei ji neišeis – aš iškviesiu policiją.

Ji ėmė žeminti mane ir mano tėvą. Aš paėmiau telefoną ir pradėjau rinkti numerį. Tik tada ji dingo.

Labai ilgai verkiau ir kaltinau save. Tėvas mane nuramino ir pasakė, kad aš viską padariau teisingai.

Labai gaila, kad mano motina nežino, ką reiškia būti motina…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page