Patarimai

Kaip įverti siūlą į adatą be akinių dantų šepetėlio pagalba

Šiuolaikinėje buityje nėra būtinybės savarankiškai siūti rūbus, o ir laikai, kai tekdavo siūti apykakles prie mokyklinių uniformų ar taisyti kojines bei pėdkelnes, eina į prisiminimų iš močiutės gyvenimo kategoriją.

Tačiau ir šiandien pas moterį galima aptikti skrynelę rankdarbiams. Prisiūti sagą ar savarankiškai pašalinti nedidelę „ventiliaciją“ drabužyje sugeba kiekviena šeimininkė. Tačiau jei siūlas išsipešiojęs arba regėjimas jau ne kaip merginos, o tarp adatų ir siūlų niekaip negali rasti siūlo įvėrėjo, į pagalbą ateina dantų šepetėlis. Siūlome išmokti elegantiškos gudrybės.

Tiks bet koks šepetėlis, svarbiausia, kad šereliai nebūtų nutrinti iki pagrindo, o būtų tiesūs ir tankūs. O adatas geriausia naudoti su ištempta skylute. Yra du būdai įverti siūlą į adatos auselę, pirmuoju ant šepetėlio šerelių uždėto siūlo galą paspaudžiame adatos ausele.

Šereliai įstums siūlo galiuką tiesiai į skylutę ir liks tik sugauti ir ištraukti siūlą iki būtino siuvimui ilgio.

Antru atveju prireiks dar vienos adatos. Čia reikia spausti ne siūlo galą, o tolėliau, o kai šepetėlio šereliai įstums siūlą į auselę, kita adata reikia pagauti gautą kilpą ir ja ištraukti siūlą.

Neverta nusiminti, jei procesas ne iškart pasibaigs sėkme. Kažkiek įgūdžių reikia ir šiame reikale, reikia
tik pasitreniruoti.

Tiesą sakant, senais laikais žymiame Kinijos Šaolinio vienuolyne nekantrius mokinius ištisomis dienomis versdavo verti siūlą į adatą, kad išmokytų kantrybės, susitaikymo ir mokėjimo gesinti pyktį.

Related Articles

You cannot copy content of this page