Idomybes

Kaip švytėti džiaugsmu ir į savo gyvenimą pritraukti daugiau gėrio

Priimkite ir pamilkite saveNežiūrint į tai, kad ir be aiškinimo tai suprantama, būtent dėl nesugebėjimo priimti savęs dauguma žmonių turi didelių problemų. Mes nuolat užsiciklinam ties savo neva trūkumais, baram ir kritikuojam save, lyginam su kitais žmonėmis. Mums atrodo, kad jei mes būtume idealūs, kaip štai šis modelis viršelyje, mums viskas kuo puikiausiai sektųsi.

Kaip tai padaryti:

  • Užrašykite ant popieriaus lapo savo gerąsias savybes  (popierius – tai išvis didelis dalykas, jis čia dažnai figūruos). Jei jums atrodo, kad tai kvailas sumanymas – jūs atsisėskite ir pagalvokite: kas jumyse yra gero? Kol nesurašysite 50 savo gerųjų savybių, neleiskite sau mesti pradėto darbo. Pirmu punktu, pvz. galite rašyti: „Aš nuostabi tuo, kad gavau teisę gimti“.
  • Sakykite „Ačiū“. Ir išvis, girkite save ir savo gyvenimą, kaip galima dažniau. Tegu padėkos žodžiai tampa jūsų dažniausiai vartojamais žodžiais ir tegu jie pakeičia  žodžius „košmaras“, „siaubas“, „galas“.
  • Užsiveskite dėkingumo-padėkos dienoraštį.

Pamilkite žinias. Visada stenkitės sužinoti ką nors naujo: daugiau skaitykite, bendraukite su įdomiais žmonėmis, keliaukite.

Kaip tai padaryti:

  • Pradėkite reguliariai lankytis įvairiuose muziejuose, teatruose, kine. Stenkitės žinoti naujienas, apie kalbą šiuo metu visas pasaulis, tai ne tik suteiks jums reikiamų žinių ir pokalbio temą, kalbant su protingu žmogumi, bet ir pagerins jūsų vaizduotę, o taip pat suteiks daugiau dvasingumo (jeigu, žinoma, kalbama apie klasikinio meno objektus).
  • Keliaukite. Dauguma pradeda tam prieštarauti, kad jiems nepakanka lėšų. Iš tiesų – tai tik atsikalbinėjimas, kuriuo žmonės užmaskuoja nenorą pajudėti ir palikti savo komforto zoną.

Pradėkite rūpintis savimi. Nesirūpinimą savo organizmu taip pat bandoma pateisinti per mažu atlyginimu arba laiko stoka. Jei jūs laikotės šios paplitusios hipotezės, susimąstykite apie tai, kam jūs atiduodate savo jėgas ir pinigus. Ir greičiausiai paaiškės, kad dauguma išlaidų visai neprotingos, dvasinės jėgos paleidžiamos vėjais, o gyvenimas praeina pro šalį.

Kaip tai padaryti:

  • Pasiimkite tą patį bloknotą ir užsirašinėkite į jį, kas jums teikia laimės, ir atvirkščiai, kas jus skaudina, įskaitant pačias mažiausias smulkmenas.
  • Na ir, žinoma, girkite ir lepinkite save: maitinkitės teisingai, sportuokite, atsisakykite kenksmingų įpročių, lepinkite save laikas nuo laiko kuo nors maloniu – netingėkite!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page