Patarimai

Neseniai sužinojau būdą, kaip greitai ir paprastai išvalyti vidinį orkaitės stiklą

Dalijamės su jumis gudrybe, kuri leis pasiekti svarbiausios jūsų virtuvės padėjėjos – viryklės švarą. O jei tiksliau, papasakosime, kaip atsikratyti nešvarumų ant orkaitės stiklo.

Orkaitės valymo niekaip nepavadinsi maloniu, kokia tvarkinga bebūtų šeimininkėlė, laikas nuo laiko tenka atlikti generalinę kovą su riebalų ar tešlos likučiais, kurių nepavyko išvalyti iškart po gaminimo.

Šiuolaikinių buitinių priemonių dėka nesunku pašalinti nešvarumus orkaitės viduje ir išorėje. O štai storas dvigubas stiklas viduje lieka blausus, nepaisant visų pastangų.

Tačiau sprendimas yra – daugelyje šiuolaikinių modelių kūrėjai numatė galimybę išvalyti stiklo dureles iš vidaus. Pakanka atjungti specialius fiksatorius ir galima išimti vidinį stiklą valymui.

Dažniausiai tvirtinimai ar spaudės yra apatinėje durelių dalyje , tačiau skirtinguose modeliuose gali būti ir šonuose, ir net viršuje. Jei jūs seniai naudojatės orkaite, būkite pasiruošę, kad teks juos truputį nuvalyti prieš atlaisvinant stiklą.

Jį geriausia plauti dideliame inde. Tokiu atveju, kai įprasta chemija nesusidoroja, arba jums nesinori kvėpuoti stipresnių valomųjų priemonių garais, siūlome naudoti laiko patikrintą namų gamybos mišinį.

Pusę puodelio sodos atskiedžiame vandeniu (maždaug 4-5 valgomieji šaukštai), gautas mišinys turi turėti grietinės konsistenciją. Tepame jį tolygiai ant viso stiklo paviršiaus ir suvilgome actu, patogiausia jį purkšti purkštuvu.

Taip pat neverta pamiršti saugumo – reikia dirbti su pirštinėmis ir, pagal galimybes, prie atviro lango ar ventiliacijos. Soda ir actas duoda momentinę reakciją, o kai tik „priemonė“ nustos putoti, galima imtis mechaninio stiklo valymo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page