Gyvūnai

Vaikinas pasiėmė kačiuką įtaręs, kad tai retos juodosios pumos jauniklis, o iš tiesų viskas pasirodė ne taip

Ontarijo valstijoje (Kanada) vaikinas ėjo savo reikalais, kai išgirdo gailų ploną cypsėjimą, sklindantį kažkur iš pavartės. Ilgai negalvojęs, jaunuolis nuėjo garso link.

Rado tą, kuris skleidė tą cypsėjimą – tai buvo naujagimis kačiukas, dar visai mažytis. Tik štai šio jauniklio spalva buvo ne visai įprasta: juodas su žiluma, kaip senų kačių ar katinų, tačiau tai aiškiai buvo mažas kačiukas.

Vaikinas pagalvojo, kad galbūt tai juodosios pumos (kurios egzistavimas iki šiol nepatvirtintas, tačiau gandai sklando) kačiukas, ir jam aiškiai reikia pagalbos.

Apsidairęs aplink ieškodamas mamos-katės, vaikinas padarė išvadą, kad jos čia nėra ir, pakėlęs verkiantį mažylį, pasikišo jį po striuke. Po to jis, pamiršęs visus reikalus, patraukė į artimiausią gyvūnų prieglaudą, kad ten mažyliui suteiktų pirmąją pagalbą.

Prieglaudos veterinarai apžiūrėjo kačiuką ir priėjo išvados, kad jam vos para. Kačiuko kūno dydis neviršijo 15 cm, o svėrė jis 85 g.

Taip pat gydytojai pastebėjo, kad mažylis nusidegino užpakalinių letenų pagalvėles, galbūt ant saulės įkaitinto asfalto.

Kas liečia neįprastą spalvą, čia specialistų nuomonės nesutapo. Vieni manė, kad galbūt naminė katė atsivedė vadą nuo miškinio katino.

Kiti išsakė nuomonę, kad tokia kailiuko spalva būna, kai katė, būdama nėščia, patiria didžiulį stresą, dėl to įvyksta vaisiaus mutacija, pakeičianti kailio spalvos pigmentaciją.

Tačiau ši mutacija neturi jokio poveikio kačiuko protiniams gebėjimams ir elgsenai – jis tiesiog bus neįprastos spalvos ir viskas.

Maža to, su laiku žili plaukeliai išnyks ir greičiausiai suaugęs jis bus tiesiog juodas. Mažylę pavadino Dženi ir patalpino specialiame naujagimių inkubatoriuje, kur sukūrė visas sąlygas gyvenimui. Mažylę maitino iš buteliuko su užmautu ant jo žinduku.

Melisa, prieglaudos šeimininkė, asmeniškai stebėjo mažylės Dženi rodiklius ir beveik nesitraukė nuo jos. Gydytojai užgniaužę kvapą laukė ir pergyveno: ar išgyvens, visgi kačiukas buvo smarkiai išsekęs?

Praėjo kelios savaitės, kačiukas ėmė stiprėti ir vieną gražią dieną pats atsistojo ant kojų. Ar verta sakyti, kad visiems prieglaudos darbuotojams tai buvo asmeninė pergalė!

Po to Dženi iš inkubatoriaus perkėlė pas katę, vardu Džun, kuri neseniai tapo mama. Dženi griežtai atsisakė gerti įmotės pieną, tačiau su malonumu ėmė žaisti su savo įbroliais ir įseserėmis.

Prieglaudos šeimininkė Melisa jau ėmė ieškoti Dženi naujų šeimininkų, kurie ją priimtų, bet, pasak jos, kadangi Dženi socialiniuose tinkluose stebi daugybė žmonių, tai bus labai paprasta. Jau dabar telefonas netyla, žmonės nori pasiimti neįprastos spalvos katytę.

Tačiau Melisa katytei, „kuri išgyveno“, nori atrasti išskirtinai mylinčią šeimą, o ne atiduoti pirmam sutiktam – juk mažylė Dženi pernelyg daug prisikentėjo.

O vaikinas, išgelbėjęs Dženi, panoro likti nežinomu herojumi. Jo žodžiais tariant, kiekvienas taip pasielgtų jo vietoje. O kaip manote jūs, brangūs mūsų skaitytojai? Rašykite savo atsakymus komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page