Sveikata ir grožis

Renkamės paltą pavasariui. Tendencija – raišteliai vietoje diržo ir ryškios spalvos

Paltas – nepakeičiamas rūbas ne tik žiemą, bet ir pavasarį. Be lengvų viršutinių drabužių sunku atlaikyti klastingus ankstyvo pavasario šalčius.

Paltas – tai universalus garderobo elementas. Jį galima priderinti prie bet kokio stiliaus įvaizdžio. Šiame straipsnyje pristatytas paltų, kurie bus tarp 2021 pavasario tendencijų, rinkinys.

Modeliai bet kokiam skoniui
Languoti viršutiniai drabužiai visada atrodo stilingai. Tačiau žiemos sezonu labai daug pilkai juodos spalvos. O šį pavasarį bus madingi ryškių spalvų languoti viršutiniai drabužiai, kaip pagrindinėje foto.

Tamsiai mėlyna atrodo nemažiau stilinga, nei įprasta juoda. Šis atspalvis labai neįkyrus ir ramus.

Kombinuokite tamsiai mėlynus viršutinius drabužius su baziniu juodu ar baltu golfu, džinsais ir kedais. Nors tokį santūrų atspalvį galima miksuoti ir su ryškesnių spalvų rūbais.

Šį pavasarį madingi modeliai su diržu-raišteliu. Jie gražiai akcentuoja liemenį ir atrodo labai grakščiai.

Stilingai atrodo paltas su apdaila iš avikailio. Rinkitės nestandartinių atspalvių modelius. Kombinuokite juos su baziniais rūbais: balta palaidine, džinsais paaukštintu liemeniu ir šviesiai rudais batais.

Favoritas – „žąsies kojelių“ raštas. Derinkite raštuotą paltą su vienspalviais drabužiais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page